In winkelmand

Cosmo 360 Smartphonehoesje met Screen Protector iPhone 13 – Marble Ocean

7 reviews
Varianten
3299
Bijna uitverkocht

CO2 neutraal bezorgd vanuit eigen voorraad

Dezelfde dag gratis verzonden

Betaal achteraf, vooraf óf in termijnen

100 dagen bedenktijd

CO2 neutraal bezorgd vanuit eigen voorraad

Dezelfde dag gratis verzonden

Betaal achteraf, vooraf óf in termijnen

100 dagen bedenktijd

Dit product is geschikt voor:

Apple iPhone 13

Welke iPhone heb ik?

Productinformatie

Combineer het hippe marble design met uitstekende bescherming. Dit stevige iPhone 13 hoesje biedt extreem goede bescherming dankzij de schokbestendige TPU materialen en de ingebouwde screen protector. Het marble design glinstert en is afgewerkt met gouden kleur elementen. De randen rondom het beeldscherm en de achtercamera zijn verhoogd zodat deze onderdelen van de telefoon niet direct in contact komen met de grond bij een ongelukje. Tevens werkt dit telefoonhoesje perfect met een MagS charger of elk ander draadloze oplader!

Specificaties

Type hoesje Back Cover
Kleur / Variant Blauw
Materiaal Siliconen, TPU
Met screenprotector Ja
Met Auto Wake Nee
Waterbestendig / Spatwaterdicht Nee
Volledig waterdicht / Waterproof Nee
Aantal pasjeshouders 0
Voor model Apple iPhone 13
Geschikt voor merk Apple
Geschikt voor draadloos opladen Ja
Ean nummer 843439113978

7 reviews

  1. Tina schreef:
    Mooie en stevige hoes makkelijk erop te zetten en beschermd goed
    Deze klant heeft dit product gekocht
  2. Erik schreef:
    Top hoesje, snelle levering, goede service. Alles goed geregeld!
    Deze klant heeft dit product gekocht
  3. Anoniem schreef:
    Super mooi en stevig hoesje! Beste aankoop qua hoesjes heb al vele hoesjes gehad maar dit springt er 10 keer boven uit
    Deze klant heeft dit product gekocht
  4. Lisa E. schreef:
    Ik ben erg tevreden over dit hoesje . Het sluit mooi aan en beschermt mijn telefoon tegen vallen en stoten. Het kost wat centen maar het is het meer dan waard !
    Deze klant heeft dit product gekocht
  5. Anoniem schreef:
    Mooi design en een stevig hoesje. Alleen geen fan van de plastic screenprotector. Deze sloot niet volledig aan op het scherm waardoor het touchscreen slecht reageerde. Heb zelf een clearplex screenportector op mijn scherm, dus kan evt. ook aan die combinatie liggen dat het niet goed werkte. Uiteindelijk plastic screenprotector eruit gesloopt en nu helemaal blij.
    Deze klant heeft dit product gekocht
  6. F.H.J schreef:
    Uitstekend, past goed en makkelijk te installeren. de kleur bevalt mij en de levering was snel
    Deze klant heeft dit product gekocht
  7. Anoniem schreef:
    Prima hoesje, telefoon past er goed in, alle knopjes werken naar behoren en tot slot ziet het hoesje er gewoon zo uit als op de afbeelding! Aanrader
    Deze klant heeft dit product gekocht

Snel toevoegen

Bestellen
sluit menu
Hoesjes & Accessoires | fonu.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt. Daarnaast kunnen hiermee advertenties zowel binnen als buiten de website gepersonaliseerd worden zodat je de best mogelijke ervaring krijgt.

Meer informatie over de verwerking vind je hier: privacybeleid.